aid partners logo

New era boutique consultancy you were always looking for!

AID Partners je nedávno založená a dynamicky se rozvíjející butiková konzultantská společnost zaměřující se zejména na poskytování analytických služeb a poradenství v řadě oblastí pro své klienty.
AID Partners věří v profesionalitu a férový přístup svých lidí. Za to jim nabízí mnoho možností rozvoje, zajímavé finanční ohodnocení a přátelskou firemní kulturu.

Proč AID Partners?

Koho nyní do týmu hledáme...

Zaujaly vás naše hodnoty?

Stále hledáme nové schopné jedince, kteří milují týmovou práci a mají podnikatelského ducha. Rádi bychom vám dali příležitost k tomu, abyste naplno rozvinuli svůj potenciál!

Kontaktujte nás...

Nenašli jste pozici, která Vás oslovila? I přesto se s námi neváhejte spojit prostřednictvím níže uvedených kontaktů a nezapomeňte přiložit životopis, oblast zájmu a několik hlavních důvodů, proč bychom měli vybrat právě Vás! Rovněž rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

e-mail:    my.AID.career@aidpartners.cz
tel.:        +420 731 537 244

Do Vašeho emailu nezapomeňte vložit souhlas se správou a zpracováním osobních údajů:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých svých osobních údajů uvedených v tomto emailu a jeho přílohách, které tímto poskytuji společnosti A.I.D. Partners s.r.o. za účelem získání zaměstnání. Odesláním tohoto emailu zmíněný souhlas uděluji na dobu trvání jednoho roku.“