aid partners logo

New era boutique consultancy you were always looking for!

Naši partneři

Velice rádi vždy plníme potřeby v našich klientů v nejširším možném smyslu a nacházíme komplexní řešení pro výzvy, kterým aktuálně čelí. Zároveň ale usilujeme o to, abychom zůstali zaměření na klíčové služby, které poskytujeme.

Abychom výše zmíněného cíle dosáhli, úzce spolupracujeme s našimi prověřenými partnery, kteří našim klientům rádi zaručí služby nejvyšší kvality. Díky pečlivému výběru našich partnerů a detailního prověřování jejich služeb, které jsou pro nás před uzavřením strategického partnerství zásadní, jsme schopni zaručit prvotřídní kvalitu služeb našeho partnera a zároveň nabídnout nadstandardní podmínky pro jejich realizaci.

Partnerství vždy vidíme jako něco oboustranného. Rádi proto pracujeme i s klienty našich partnerů. Jsme také otevření pro hledání partnerů nových – pokud máte pocit, že by vzájemné partnerství mělo znamenat další přidanou hodnotu a zastiňujete konkurenci ve vašem oboru profesionalitou vašich služeb, rádi od vás uslyšíme na adrese: lets.be.partners@aidpartners.cz.

Níže naleznete přehled našich aktuálních Partnerů. S nimi jsme úzce propojeni nebo jsme dokonce představily společné služby. Díky této skutečnosti ještě více rozšiřujeme pole naší působnosti a naše schopnosti, kde dosahujeme nových úrovní kvalit a jedinečnosti.

Grant Cardone je americký podnikatel, New York Times best selling autor, řečník, motivátor a expert pro trénování v online prodeji. Grant je respektovaný, vysoce ceněný master salesperson; jeho vášní je vyučovat ostatní, jak prodávat sami sebe, své produkty a své služby, nehledě na ekonomické klima. Jeho knihy, audio balíčky a semináře poskytují lidem ze všech profesionálních pozadí praktické nástroje nutné k tomu, aby vybudovali své vlastní ekonomiky na cestě ke skutečné svobodě.

Grant Cardone is the creator of customized sales training programs for Fortune 500 companies, small businesses, success-minded individuals and entrepreneurs.

AID Partners & Grant Cardone

Grant Cardone CEE, místní pobočka Grant Cardone, spolu s AID Partners nabízejí vítěznou kombinaci nástrojů a služeb, kde se setkávají soft & hard prodejní znalosti s komplexní znalostí trhu a se strategickým poradenstvím.

Níže si, prosíme, prohlédněte letáky představující služby nabízené AID Partners ve spolupráci s Grant Cardone CEE (dropbox).

                 


ADWISE nabízí poradenská a manažerská řešení, zvláště pro oblast procesního řízení a ověřování kvality. Členové týmu ADWISE také nabízejí poradenství ve finanční oblasti a v oblasti podnikové a provozní efektivity, výkonnosti a kvality.

AID Partners & ADWISE

Společnosti AID Partners a ADWISE – experti v oblasti doručování a zpracovávání strategických informací pro business intelligence, nebo přesněji, v oblasti nastavování infrastruktury a procesů pro business intelligence – spojili své síly, aby dosáhli cíle, kterým je nabídnout jedinečný balíček služeb Reportingu a Monitoringu, kterým zajistí další růst a úspěšnou budoucnost rozvoje společností obou klientů.

Níže si, prosíme, prohlédněte letáky představující služby nabízené AID Partners ve spolupráci s ADWISE (dropbox).


ZINGRO je česká společnost zaměřená na zakládání společností v Polsku. Prodává již hotové společnosti s ručením omezeným, virtuální kanceláře, spravuje účetnictví a také nastavuje podnikové a prodejní procesy.

AID Partners se spojila se ZINGRO v kombinaci našich znalostí českého a polského trhu, kde jsme nyní schopni posílit naše znalosti a kapacity pro vzrůstající počet projektů pro naše klienty, týkající se právě polského trhu.

Níže si, prosíme, prohlédněte letáky představující služby nabízené AID Partners ve spolupráci se ZINGRO (dropbox).

Unikátní produkty a služby, kouzlo v každém detailu a dlouhodobá oboustranná spolupráce točící se okolo jednoho z nejkrásnějších produktů - to je hrdé partnerství Dvě Deci a AID Partners. My v AID Partners a naším prostřednictvím i řada klientů jsme nadšenými odběrateli jedinečných vín a degustátorské zkušenosti. Dvě Deci svěřili AID Partners kompletní dodávku analýz, informací a dat, strategického poradenství a nyní probíhající vyhledání ideálního partnera a spolu-investora pro tento skvěly projekt. Tekuté předplatné - to nejlepší předplatné!


Pod názvem Dvě Deci se skrývá originální Tekuté předplatné, díky kterému mají milovníci vína i úplní začátečníci možnost učit se správně degustovat víno z pohodlí domova. Prostřednictvím Dvě Deci se vzděláváte, objevujete nové vůně, chutě, kombinace. Vína pro předplatitele vybírá každý měsíc člověk nejpovolanější, francouzský Mistr Sommelier Jean Michel Deluc, na kterého se, pokud jde o víno, můžete 100% spolehnout.